המכולת של יפתח

ליאור נויפלד

מחיר ספר מודפס: ₪59

מפרט

סגנון: אוסף סיפורים ושירים
מידות: 13.5/21
עמודים: 251 עמ'

על הספר

סיפורים קצרים ושירים, פנטזיות ריאליסטיות לחלוטין על מקומות, אנשים, תקופות, דעות ורגשות, דרך העיניים של המון אנשים ודרך הסיפורים של המון חפצים, מערכות יחסים וזוויות ראיה – רונן שקורא את העיתון מהסוף להתחלה, כי ככה העולם נראה לו טיפה יותר הגיוני, אמנון בן ה89 שמאוהב בפיליפינית שלו אבל לא מספר לאף אחד, שירה שחולה במחלה שמונעת ממנה לגלות סימני אהבה, מרגלית שלא מוצאת אהבה כי היא לא יודעת לבשל ועוד.

ספר שמתאים לכל גיל, לכל נפש, לכל מצב צבירה. למאוהבים, למאוכזבים, למדחיקנים ולמשתפים, לציניקנים ולמכילים, מתאים לכל מי שאוהב לצאת למסע שמבוסס על מילים, לאנשים שלא נרדמים בלילות, ובסוף מוצאים את עצמם חולמים בימים. המכולת מלאה ברעיונות פשוטים על המורכבות של החיים ובאינספור השראות קטנות שאספתי במשך המון המון שנים.

על ליאור נויפלד

נשוי ואבא לשני ילדים. פרסומאי, הוזה מעשי ונרקומן של מילים. בעבר שידרתי קצת ברדיו, עשיתי קצת סטנדאפ, למדתי קצת הנדסה בטכניון והרבה משפטים באוניברסיטה. היום אני כותב, וכותב, וכותב, בפייסבוק, בספר, ולמעשה - בכל מקום ולכל אחד שמוכן לשמוע, או יותר נכון להקשיב, לדעתי.

זה ספרי הראשון, ובטוח שלא האחרון.
עוד על ליאור נויפלד

קטע מהספר

הוספת חוות דעת

..."...התור לקופה של יפתח הלך וגדל: אלי שידע לג'נגל כדורים כמו בקרקס, וציפי שידעה לחקות בדיוק קולות של חיות, מנשה שידע לדקלם בעל פה את כל המדינות בעולם מאל"ף עד ת"ו וחזרה, אפרת שהייתה מביאה את קיפולי הנייר שהייתה מכינה בלילות - כל אחד בשכונה והשטויות שלו. כל אחד היה מקבל הנחה, חינם, הקפה, הטבה, תלוי כמה יפתח היה מתלהב מהכישרון, אם הוא רק עמד בקריטריון (הקריטריון לא ממש היה ברור לאף אחד, אבל בפועל אין כישרון שלא קיבל משהו, אפילו קטן).

אחרי שנה לקח יפתח את כולם, וארגן מופע במתנ"ס השכונתי. כל הלקוחות שלו הופיעו, ומי שלא הופיע הגיע להריע - למנשה, לאלי ולירון - ובאמת שהיה מופע שיגעון. ויפתח עמד בכניסה וחייך, וחשב לעצמו שהחיים הם באמת לא פיקניק, וטוב שכך, כי פיקניק זה דבר משעמם, ובדרך כלל לא קורה בפיקניק כלום. החיים הם יותר מכולת, בכל יום נכנסים אנשים אחרים, ולכל אחד יש סיפור משלו, וכל מה שצריך זה רק להאמין שהסיפורים שלהם שווים משהו. אפילו אם המשהו הזה זה רק מסטיק או עיתון, זה עדיין המון"....
בניית אתרים לירון אלון
2021 © כל הזכויות שמורות לאצו ספרי מקורנגישות לאנשים עם מוגבלות
מחויבים להעברת 70% ממחיר הספר ללא מע"מ לידי הכותב/ת