קרדום

ישראל לוי

מחיר ספר מודפס: ₪80

מפרט

סגנון: סיפור עלילה – מלחמת צללים ישראלית - מוסד
מידות: כריכה רכה – 20/13.5
עמודים: 296 עמ'

על הספר

נעמי ארז, עו"ד, יאפית תל-אביבית, צעירה, וורקוהולית החיה בגפה, מוצאת את עצמה בתפקיד ראשי של סיפור הרפתקאות ומתח בינלאומיים. חייה המסודרים מקבלים ביום אחד, תפנית הגורפת אותה אל תוך מערבולת של אהבה, יצרים, יחידות מובחרות וארגוני צללים, מערבולץ ההופכת את נתיב חייה המסודר על פיו. הקורא ימצא עצמו נסחף בנחשול האירועים בחייה של נעמי, אוהב עימה, שונא עימה ונלחם עימה כשברקע מתקיימת המציאות הישראלית היומיומית העולה על כל דמיון. הקורא נחשף להוויה הישראלית בתחילת שנות האלפיים, התככים האישיים במשרד עורכי דין מצליח, חיי הלילה התל-אביביים, פיגועי ההתאבדות והמלחמה חוצת הימים והגבולות בארור הבינלאומי.

על ישראל לוי

ישראל לוי הוא סופר יוצא דופן, לוחם ביחידה מסווגת, קצין בטחון באל-על, מומחה בעל חגורה שחורה (דאן 7) בקראטה, מומחה לשיווק, פרסום ומיתוג. בעלים לשעבר של משרדי פרסום, מנהל קריאייטיב, משורר וסופר. ישראל לוי חושף בספר "קרדום" טפח מדרכי ההכשרה, ההפעלה ושיטות הלחימה בתחילת שנות ה-2000 של היחידות המובחרות ללוחמה בטרור, בצה"ל ובמערכות הבטחון החשאיות. העוסקות יום יום במלחמת הצללים המסתתרת מאחורי הכותרות.
עוד על ישראל לוי

קטע מהספר

הוספת חוות דעת

...נעמי ניסתה להתעלם מתחושות הסלידה שעורר בה האיש, כשהתנצל על החיפוש, הוא לא רוצה כל מכשירי הקלטה או האזנה, הוא עובד כמנהל חשבונות בכיר (יש, לפחות בזה צדקתי) בארגון טרור מוסלמי, ארגון המתאבדים 'אל מושהידין', הוא ממונה על הכספים הזורמים לארגון ממדינות ערב, בשטף וללא עצירה אמר את מספרי החשבונות והבנקים שבהם מופקדים הכספים, הבנקים היו מפוזרים בשוויץ, ארצות הברית וסעודיה, כל פעולות ניהול החשבונות מתבצעות מחדר מחשבים מתוחכם הפועל מתוך מאהל במדבר הלובי, ההוראות ניתנות תחת זיהוי באמצעות שני פקטורים, טביעת אצבע וסיסמה, טביעת האצבע היא שלו והסיסמה מוזנת על ידי מפקד הארגון במקום, חלק מהאבטחה הוא זיהויו המוחלט של מספר האי-פי של המחשב שממנו משודרות ההוראות, לא ניתן להפעיל הוראות בנקאיות משום נקודה אחרת בעולם, מיקום חדר המחשבים התת קרקעי הינו מתחת לאחד האוהלים, מערך האוהלים משתנה אקראית מדי תקופה בהוראה בלעדית של מפקד הארגון, כך שהכניסה לחדר המחשבים הינה בכל פעם מאוהל אחר...
2024 © כל הזכויות שמורות לאצו ספרי מקורנגישות לאנשים עם מוגבלות
מחויבים להעברת 70% ממחיר הספר ללא מע"מ לידי הכותב/ת