32 ימים בהודו עם עמית שארמה

ישראל לוי

מחיר ספר מודפס: ₪85

מפרט

סגנון: סיפור מסע חוויתי הגותי
מידות: כריכה רכה – 22/22
עמודים: 150 עמ'

על הספר

אחרי שנים רבות בהן ליוו נגה וישראל את שלושת ילדיהם, במסעותיהם להודו החליטו השניים, בגיל 60+, כי הגיע העת לחוות את החוויה שסחפה ועדיין סוחפת את רוב הצעירים יוצאי הצבא ולעשות טיול של אחרי, אחרי, אחרי אחרי צבא. להודו. ואכן זאת הייתה חוויה סוחפת, צבעונית, מטלטלת ולא מוכרת. עמית שארמה, המדריך והנהג המקומי שליווה אותם בכל ימי המסע וחשף בפניהם את עולמו הפרטי של צעיר הודי ומשפחתו, הוסיף למסע זווית אנושית מרתקת. בכל ימי בהמסע כתב ישראל יום יום ביומנו. מילים אלה הפכו לספר. התיאור המרתק והשונה מכל ספר מסע, מאפשר לקורא לחוות את הודו בכל חושיו. זוגות רבים אשר נחשפו לספר, לפני הוצאתו לאור מצאו עצמם אורזים ונוסעים להודו, מי לשבועיים ומי לחודש ימים ומי ליותר. 32 ימים בהודו עם עמית שארמה הוא ספר המיועד לאלה שנחשפו להודו אך לא ביקרו בה.

על ישראל לוי

זה ספרו השישי של ישראל לוי בהוצאה עצמית. . ישראל לוי עוסק למעלה מ-40 שנים בקראטה, אמנות לחימה, אמנות אשר קירבה אותו אל חוכמת המזרח ואל הזן בודהיזם, תפיסת המזרח חדרה לכל פינה בחייו ופרספקטיבת חייו השתנה ללא היכר. חוכמת המזרח הפכה לו למורה דרך, דרך תפיסת חיים זו הצליח ישראל לוי לחוות את הודו בעוצמת חושים שלא הכיר. את חוויותיו המרגשות והתפתחותם תוך כדי מסע, מצא ישראל לוי כנכון להעביר לבני דורו.
עוד על ישראל לוי

קטע מהספר

הוספת חוות דעת

...את ארוחת הערב אכלנו מול האגם, מסעדה ששמה sunset, היא אכן יושבת מול השקיעה, וממוקמת קרוב מאוד למקום שבו פגשנו את המוסיקאי. אחלה אוכל, ללא בשר, בפושקאר לא אוכלים בשר. עיר קדושה. עמית החל לספר את סיפור חייו. "כשנולדתי לפני 26 שנים, בכפר קאסל ליד אמריצר, בפאנג'ב שבצפון, היו לאמי ולאבי שני ילדים. אבי לא רצה בילד נוסף ודרש שאמי תעשה הפלה. כאשר אבי הגיע עם הטרקטור לקחת את אמי לבית החולים, כדי לבצע את ההפלה, סבתא, אמא של אמא, צעקה עליהם: 'בשום פנים ואופן, פעם הבאה תהיו זהירים! אך את התינוק הזה תלדי, ואם לא תרצו בו, אני אקח ואגדל אותו'. הם לא רצו בי כי חשבו שזו תהיה תינוקת. ב-9 ביולי, 14:40, נולדתי. אבי עבד בשדות החיטה, אמי שלחה אליו הודעה 'נולד לך בן', הוא הגיע הביתה וחגג חגיגה גדולה. סבתא שלי הגיעה ודרשה את הילד, כמובן שהם לא הסכימו. סבתא שלי היתה כמו באבא, היא ניבאה לאמי, הילד הזה יישאר איתך כאשר כל האחרים יעזבו. כשהייתי צעיר כל הזמן באו אלי בטענות, אתה ילד רע, אין לך משמעת... בגיל 9 הייתי גונב כסף מאמי, הזמנים היו טובים, אבי היה חקלאי והביא פרנסה, אבל היתה בעיה, אבי היה שותה, יותר מדי, לעתים היה יוצא לשדות לימים רבים ולא חוזר, שותה ומעבד את השדה....
2024 © כל הזכויות שמורות לאצו ספרי מקורנגישות לאנשים עם מוגבלות
מחויבים להעברת 70% ממחיר הספר ללא מע"מ לידי הכותב/ת