הוצאה לאור של ספר ביוגרפיה

אז אתם מעוניינים להנציח את סיפור החיים שלכם, בו יוכלו לעיין הדורות הבאים. אז מה עושים?

אם לך או לבן משפחתך יש סיפור חיים מעניין, והרי כל סיפור חיים הוא מעניין, והנכם רוצים להנציח את הסיפור, עליכם בראש ובראשונה למצוא את כותב/ת הביוגרפיה.

מיהו כותב הביוגרפיה "נכון" -
כתיבת ביוגרפיה כרוכה הן בסבלנות ובסובלנות, ביכולת יצירת קשר אנושי, בעל יכולת תקשורת מעולה, דובר את שפת האיש / אשה שאת חייהם מנציחים, יכולת להכיל, יכולת להבחין בדקויות ולהגיע לרבדים עמוקים בהיסטורית המרואיין, יכולת להציף זכרונות מודחקים, יכולת לראיין ולערוך את כל המידע לסיפור זורם ובעל עניין ועוד ועוד.

אתר "אצו ספרי מקור" ממליץ על כותבי ביוגרפיות.

השלב הבא הוא העריכה הלשונית, את הסיפור שנכתב מתוך שמיעה יש לערוך הן בסדר הכרונולוגי והן בזרימת הסיפור. זהו תהליך מקצועי עליו אמונים עורכים.

לאחר העריכה יש לפנות למעצבים / עורכים גרפיים, ספרי ביוגרפיה מלווים ברוב המקרים בתמונות ובציורים מתקופות שונות. יש לערוך את הספר, לעצב את הכריכה, לעמד את עמודי הפנים המכילים תכנים טקסטואליים וצילומים או ציורים. לשם כם פונים למעצבים גרפיים.

השלב הבא הינו שלב ההדפסה, ספק ההדפסה נקבע הן בהתבסס על יכולותיו המוכחות והן על כמות העמודים של הספר וכמות הספרים אותם הנך מעוניין/ת להדפיס.

כמות של עד כ- 500 ספרים מומלץ להדפיס בדפוס דיגיטלי, אומנם מחיר כותר אחד יהיה יקר יותר אך סך כל ההוצאה יהיה נמוך. מעל 500 ספרים עדיף להדפיס בדפוס אופסט, הדפסה בכמות של מעל 500 תוזיל את מחיר הכותר היחיד אולם יש לחשב את סך כל העלות.

השלב האחרון הוא מכירת הספר. בשביל זה אנחנו, אתר אצו ספרי מקור, נמצאים כאן לצידכם.

את כל התהליך הנכם יכולים לעשות לבד תוך יצירת קשרים ישירים עם הספקים, או לבקש מנציגי "אצו ספרי מקור" להפיק את הספר מראשית ועד מכירה.
לשם כך יש ליצור קשר ישיר איתנו לשם קבלת דרך עבודה ומחירים.

בהצלחה!
2024 © כל הזכויות שמורות לאצו ספרי מקורנגישות לאנשים עם מוגבלות
מחויבים להעברת 70% ממחיר הספר ללא מע"מ לידי הכותב/ת