שנגראי

ישראל לוי

מחיר ספר מודפס: ₪80

מפרט

סגנון: סיפור מסע גלילי - ניו אייג'
מידות: כריכה רכה – 20/13.5
עמודים: 187 עמ'

על הספר

שנגראי הוא סיפורו של גבר מתבגר המגשים את חלומו להקים בגליל צריף, אליו הוא יפרוש מחייו העירוניים והמקצועיים. בצריף יוכל לעסוק בהגות ובעזרה לאנשים המחפשים מוצא, באמצעות תורת "האיגואיזם החיובי". הספר מכיל את סיפורו ואת סיפורן של חמש דמויות נוספות, המתרכזות בצריף למשך שבוע של הגות, למידה, פגישה עם עברם בו הם "תקועים" ורכישת ארגז כלים להתמודדות עם המשך הדרך. העלילה שוזרת בתוכה סיפורים אישיים של הדמויות, שירה, סיפורי זן ותרגולות זן. הקצב המיוחד בו כתוב הספר, מכניס את הקורא לריטואל אמוציונאלי הגורם לו לחוש שהוא דמות נוספת בעלילה. התובנות מאפשרות לקורא להקים בתוכו את "הצריף האישי" תוך ידיעה שנפתח בפניו נתיב חדש להלך בו בהמשך הדרך.

על ישראל לוי

ישראל לוי, חיפאי, למד באוניברסיטת חיפה ובטכניון לימודי כלכלה, אמנות ועיצוב גרפי. עבד במשרד הבטחון ושימש כ-12 שנים כמרצה לעיצוב ולפרסום במכללת ויצ"ו חיפה בחוג לתקשורת חזותית, ניהל את החוג ללימודי עיצוב בלימודי החוץ של הטכניון, עסק כ-38 שנים בניהול קריאייטיב וכבעלים של משרדי פרסום. מומחה לקראטה – אמנות לחימה בה הוא עוסק למעלה מ-40 שנים. כיום כותב ספרי עלילה, ספרי הגות, שירה וספרי ילדים עליהם מעביר הרצאות. משמש כיועץ לשיווק, פרסום ולמיתוג לחברות וארגונים ובעליו של אתר אצו ספרי מקור.
עוד על ישראל לוי

קטע מהספר

חוות דעת קוראים

הוספת חוות דעת

...בכפר הסמוך החלו הכלבים להתעורר ונביחותיהם הצטרפו לקריאות התרנגולים שהודיעו על היום החדש, אורו של הבוקר החל לתפוס את מקומה של אפלולית קצה הלילה, מעבר לגבעות במזרח החלה השמש להפיץ את אורה כמו הילה בהירה מעל קימורי גבעות הגליל, עורו הצטמרר למגע עם האוויר הקריר כשפשט את השלמה והנחיה לצד הסנדלים שחלץ, צעד אל תוך מי המעיין, נעצר לחלקיק השניה, אנחה נפלטה מפיו, כאשר מימי המעיין היכו בקור במבושיו, טבל את כל גופו בזרם האיטי מכניס את פניו וטובל כולו במימיו הקפואים של המעיין אשר שטפו מגופו את שאריות שנת הליל. עצם את עיניו בתענוג כאשר זרימת שתן חם חיממה את גופו נפלטת אל מי המעיין, צובעת את מימיו בצהוב אשר נשטף באחת והמים חזרו להיות טהורים וצלולים, חש את גופו מתנקה, תוכו וברו. צעד על חלוקי הנחל שריצפו את קרקעיתו של המעיין, יצא החוצה אל הדשא שכיסה את הגדה, נעמד, פניו אל המעיין שאור הבוקר התנוצץ כמו כוכבים בזרם...
עדי ברוקולי
עלילת הספר סחפה אותי, ממש חייתי את החוויות שהדמויות בסיפור חוו כל הכבוד. ניהנתי מאוד.
חיים שנהב
מכיר את הסופר אישית, הותפעתי מעומק החשיבה הפילוסופית, כמו הסופר כך גם שנגראי (ואולי הוא הסופר?) הוא מורה דרך אמיתי
נגה לוי
הסיפור סוחף ומעניין. כך גם סיפורי הדמויות. ספר מלא חוויות. אך בעיקר אהבתי את הכלים לחיים שמעניק שנגראי בספר דרך החוויות שהדמויות חוות.
2024 © כל הזכויות שמורות לאצו ספרי מקורנגישות לאנשים עם מוגבלות
מחויבים להעברת 70% ממחיר הספר ללא מע"מ לידי הכותב/ת